در حال بارگذاری ...
چهارشنبه 5 مهر 1402

کاشان با شکست تهران جام قهرمانی را بالای سر گرفت

کاشان با شکست تهران جام قهرمانی را بالای سر گرفت

 

تیم کاشان با شکست تهران مدافع عنوان قهرمانی در روزی سکوی نخست هشتمین المپیاد ورزشی کارکنان و اساتید دانشگاه فنی و حرفه ای کشور ایستاد.

در دیدار پایانی این رقابت ها تیم های تهران و کاشان به مصاف هم رفتند که کاشانی ها با شکست چهار بر یک مدافع عنوان قهرمانی برای نخستین بار قهرمان این رقابت ها شدند.

 تیم کاشان که از امتیاز میزبانی این رقابت ها نیز برخوردار بود توانست با یک بازی منسجم و بدون اشتباه و با هت تریک حمید سبحانیان بازیکن ارزنده خود تیم قدرتمند تهرانی را شکست داده تا جام قهرمانی این مسابقات را در خانه نگه دارد.

در نیمه اول این بازی ابتدا این تیم تهران بود که با گل علی دلشاد از حریفش پیش افتاد ولی حمید سبحانیان توانست بازی را به تساوی کشانده تا هردو تیم با نتیجه مساوی یک بر یک نیمه اول را به پایان برسانند.

 نیمه دوم این تیم کاشانی بود که با استفاده از موقعیت های خود سه بار دیگر دروازه تیم تهران را باز کند که حمید سبحانیان دوگل و رضا سعیدی فاتح دروازه تهران شدند.

اکبر عظیمی ، محسن بختیاری، علی اصغر غلامحسینی و عبدالرزاق رزاقی تیم داوری این دیدار را برعهده داتشند که رضا سعیدی از کاشان و محمد حسین عزیزآبادی از تهران در این دیدار کارت زرد گرفتند.

 

اسامی تیم کاشان: رضا زراعی ، حمید سبحانیان ، مهدی علیزاده فلاح ، رضا سعیدی ،  محسن مومنی ، محمد شاهمیرزایی ، جواد منصوری ، عزیز رجب آبادی ، محمد خاکی ، محمد آبرون، مربی : علی طبیب زاده ، سرپرست : حمیدرضا ترحمی

اسامی تیم تهران: حسن زارع، صابر جهانگرد، علی جعفرنژاد، ولی معصومی، اصغر کافی ، داود ایوبی ، علی دلشاد، محمد حسین عزیزآبادی، بهروز تقوی دیلمانی ، حسین محمد پور. مربی: رضا فرح بخش. سرپرست: پرویز ارده خانی

نظرات کاربران