در حال بارگذاری ...

اطلاعیه مهم امتحانات پایانی نیمسال اول 1401-1400(001)

اطلاعیه امتحانات پایانی نیمسال 001 که در سامانه سمیاد برگزار می شود و نکات مهم دیگر...

باسمه تعالی

ضمن آرزوی موفقیت روزافزون برای دانشجویان محترم، بازه امتحانات پایان نیمسال 001 که در سامانه سمیاد (samyad.tvu.ac.ir) برگزار می گردد را  از تاریخ 18-10-1400 لغایت 10-11-1400 اعلام می دارد.

ضروری است دانشجویان محترم با عنایت به نکات ذیل، برای شرکت در امتحانات آمادگی لازم و کافی را کسب نمایند.

-- زمان آزمون دروس فقط در سامانه بوستان از گزینه خدمات آموزش > کارت برنامه امتحانات یا انتخاب واحد قابل مشاهده و معتبر است.

-- از ورود بدون مشکل به سامانه بوستان (Bustan.tvu.ac.ir) مطمئن شده و اطلاعیه های درج شده در بولتن بورد داخلی دانشگاه را با دقت مطالعه نمایید.

-- مشاهده نمرات دروس در سامانه بوستان پس از انجام عملیات نظرسنجی از اساتید، امکان پذیر خواهد بود.

-- دانشجویان شبانه نسبت به تسویه بدهی خود تا قبل از بازه امتحانات اقدام نمایند. محدودیتهایی برای مشاهده کارت برنامه امتحانات و نمرات برای دانشجویان بدهکار اعمال خواهد شد.

-- از ورود بدون مشکل به سامانه سمیاد (samyad.tvu.ac.ir) مطمئن شده و دورس خود را با سامانه بوستان مطابقت دهید.

-- از موارد فنی مورد نیاز آگاهی لازم کسب نمایید. (قطعی احتمالی برق و راهکارهای رفع محدودیت های آن مانند شارژ کامل موبایل، تبلت و لپ تاپ یا استفاده از پاوربانک،شارژ کافی اینترنت همراه و Wifi، امکان استفاده از آپلودسنتر، محدودیت آپلود تصاویر در آزمون و ...)

-- در ساعات برگزاری آزمون (ساعت 8 تا 17:30) احتمال اعمال محدودیت هایی برای دانلود فایلهای آموزشی وجود دارد.

-- زمان آزمون دروسی که در کارت برنامه امتحانات نیست، توسط استاد اعلام خواهد شد. لذا به طور مستمر کارت برنامه امتحانات در بوستان و تابلوی اعلانات درس در سمیاد را کنترل کنید.

-- عدم حضور در آزمون سامانه سمیاد به منزله غیبت و اخذ نمره صفر در آن درس خواهد بود. لذا برنامه ریزی لازم را برای حضور حداقل، 15 دقیقه قبل از شروع آزمون در سامانه سمیاد، مشاهده لینک آزمون و شروع به موقع آن داشته باشید.

-- هر آزمون با توجه به تاریخ و زمان برگزاری آن، دارای بازه زمانی مجاز ورود و مدت مجاز حضور در آزمون خواهد بود که توسط استاد تنظیم می شود. به توضیحات آزمون قبل از ورود به آن، دقت نمایید.

-- هرگونه تخلف، تقلب و جایگزینی در آزمون منجر به معرفی دانشجو به کمیته انضباطی دانشجویی خواهد شد.

-- در صورت بروز مشکل در هنگام آزمون با حفظ آرامش، برای ورود مجدد به آزمون از گزینه "ادامه آزمون" استفاده نمایید.

-- همچنین کارشناسان آموزش آماده پاسخگویی و در حد امکان رفع مشکلات شما در زمان امتحانات خواهند بود. شماره تماس دانشکده 03155511011 ؛ داخلی 2215، 2216،2217،2218،2219. در نوبت های امتحانی خارج از وقت اداری داخلی های فعال اطلاع رسانی خواهد شد.

-- دانشجویانی که در یک نوبت امتحانی دو آزمون دارند، روز کاری قبل از آزمون با اداره آموزش از طریق تیکت بوستان هماهنگی لازم را به عمل آورند تا برگزاری آزمون ها مدیریت و حقی از ایشان ضایع نگردد.

-- از تماس تلفنی با اساتید جداً خودداری نموده و از طریق گروه های واتس اپ و پیام رسان داخلی سمیاد با اساتید در ارتباط باشید.

-- مرجع اصلی اطلاع رسانی دانشکده، سایت (teck.tvu.ac.ir) و کانال های خبری در پیام رسان سروش، ایتا و تلگرام، است.

موفق باشید.

اداره آموزش

نظرات کاربران