در حال بارگذاری ...
 • اطلاعیه ثبت نام الکترونیکی دانشکده شهید رجایی کاشان در خصوص پذیرفته شدگان سال تحصیلی 1400-1399 دوره کاردانی

  با توجه به اطلاعیه شماره 2 دانشگاه فنی و حرفه ای

  پیش ثبت نام پذیرفته شدگان جدید دوره های کاردانی دانشکده فنی شهید رجایی کاشان از روز سه شنبه 22-7-99 آغاز می گردد ضمن عرض تبریک و آرزوی موفقیت توجه شما را به نکات ذیل جلب می نماید.

   

  1- با توجه به شیوع ویروس کرونا  پیش ثبت نام صرفاً به صورت الکترونیکی می باشد. بنابراین از هرگونه مراجعه حضوری اکیدا خودداری نمایید.

   2- زمان پیش ثبت نام تمامی پذیرفته شدگان از ساعت 9 صبح روز سه شنبه 22-7-99  الی روز جمعه 25-7-99 می باشد.


  3- تمامی پذیرفته شدگان، اعم از ورودی مهر و بهمن (که اولویت اول  قبولی آنها دانشکده شهید رجایی کاشان  می باشد)می بایست نسبت به پیش ثبت نام اقدام نماید. عواقب عدم انجام پیش ثبت نام  متوجه پذیرفته شده می باشد.

  4-  مدارک ضروری تشکیل پرونده برای پیش ثبت نام در فرم مربوطه قید شده است.(دانلود فرم های تشکیل پرونده

   5-پس از تکمیل فرم های مرحله 4  با نرم افزار WORD برای انجام پیش ثبت نام از طریق ( لینک پیش ثبت نام الکترونیکی )  اقدام نمایید.

  6- پیش ثبت نام نهایی زمانی کامل انجام شده است که سیستم به شما کد رهگیری بدهد ( داشتن کد رهگیری برای پیگیری های  بعدی الزامی می  باشد)

  7 - جهت تکمیل فرآیند ثبت نام به اطلاعیه های بعدی که از همین درگاه به اطلاع می رسد توجه نمایید.ضمنا کلیه درسها به صورت مجازی ارائه می شود و با توجه به رشته مورد نظر  به اطلاع خواهد رسید . شایان ذکر است با توجه به گذشت یک ماه از سال تحصیلی و زمان بر بودن پروسه ثبت نام قطعی سعی بر آن است در اسرع وقت آموزش درسها شروع گردد تاریخ شروع کلاسها به زودی اعلام می گردد.

  8-به محض صدور دستورالعمل ثبت نام نهایی از طرف دانشگاه فنی و حرفه ای این دانشکده در خصوص سوالات متداول شما اطلاعیه جامع و کامل صادر خواهد کرد که بتواند پاسخگوی آنها باشد.

  9-در صورت وجود هر گونه سوال و مشکل در زمینه ثبت نام می توانید از طریق درگاه میز خدمت الکترونیکی به آدرس https://khedmat.tvu.ac.ir  با ثبت تیکت راهنمایی دریافت نمایید.

  تلفن تماس با دانشکده فنی شهید رجایی کاشان  :03155511011

  تیزر دانشگاه فنی و حرفه ای شهید رجایی کاشان

   

  نظرات کاربران