در حال بارگذاری ...

قابل توجه دانشجویان ورودی بهمن 99 (دانشجویان نوورود)

دانشجویان نوورود ملاحظه نمایید...

باسمه تعالی

با عرض تبریک میلاد فرخنده حضرت فاطمه (س) و آرزوی سلامتی و موفقیت برای کلیه پذیرفته شدگان و دانشجویان نوورود، به اطلاع می رساند زمان شروع کلاسها از روز شنبه مورخ ۲۵ بهمن خواهد بود. نحوه شروع کلاسهای نیمسال 992 متعاقباً در همین اطلاعیه اعلام خواهد شد.

در همین راستا توجه شما را به نکات ذیل جلب می نماید:

- ارتباط مستمر دانشجویان با پورتال دانشکده (teck.tvu.ac.ir) و آگاهی از اطلاعیه ها و اخبار منتشر شده در آن و سامانه آموزشی ناد مورد انتظار و تأکید است.

- انتخاب واحد برای دانشجویان نوورود توسط اداره آموزش دانشکده انجام و از طریق سامانه آموزشی ناد (reg.tvu.ac.ir) قابل مشاهده خواهد بود.

- دانشجویان برای ورود به سامانه ناد از شماره دانشجویی به عنوان نام کاربری و از کد ملی به عنوان کلمه عبور استفاده نمایند. لازم به ذکر است تا تاریخ 20-11-99 به دلیل انجام انتخاب واحد دانشجویان ترم های بالاتر، دانشجویان نوورود امکان ورود به سامانه ناد را ندارند.

- برنامه هفتگی، شماره دانشجویی به تفکیک رشته دانشجویان نوورود، در قسمت فایل های ضمیمه قابل دریافت و مشاهده است. لذا امکان ورود دانشجویان ورودی بهمن به سامانه ناد فراهم است.

*****************

- تکمیل مدارک و وضعیت نظام وظیفه: دانشجویان ضروری است در اسرع وقت نسبت به تکمیل مدارک ثبت نامی و تعیین وضعیت نظام وظیفه (دریافت معافیت تحصیلی) خود اقدام نمایند. از آنجا که وضعیت نظام وظیفه برای دانشجویان پسر از اهمیت ویژه ایی برخوردار است، انجام سریع آن برای تکمیل و قطعی شدن ثبت نام مورد تأکید می باشد.

همکاران اداره امور دانشجویان آماده ارائه راهنمایی و خدمات لازم در این زمینه می باشند. لذا دانشجویان می توانند در صورت نیاز با شماره تلفن های ذیل تماس حاصل نمایند:

03155511010-11

داخلی 2200-2202-2203 (ثبت نام و تکمیل مدارک)

داخلی 2206 (نظام وظیفه)

 

پیروز و سربلند باشید.

نظرات کاربران