در حال بارگذاری ...
  • آیین تجلیل از مقام شهداء و غبارروبی و شستشوی با گلاب قبور مطهر شهدای گمنام دانشکده فنی شهید رجائی کاشان

    در هفتمین روز دهه فجر 1399 مراسم تجلیل از شان و مقام شهداء با غبارروبی و شستشو با گلاب قبور مطهر شهدای گمنام مدفون در دانشکده فنی شهید رجائی کاشان برگزار شد.

    در روز شنبه مورخ 18 بهمن ماه 1399 و مقارن با هفتمین روز دهه مبارک فجر مراسم غباروبی و شستشوی قبور مطهر امام زادگان عشق، شهدای گمنام مدفون در دانشکده فنی شهید رجائی کاشان برگزار شد. در این مراسم که بعد از اقامه نماز جماعت ظهر و عصر انجام شد همکاران، استادان و دانشجویان با حضور بر سر مزار این شهدای گرانقدر از رشادت ها و جانفشانی های این امامزادگان عشق و ایثار قدردانی کردند. دراین مراسم حجه الاسلام شیخ جواد جعفری امام جماعت دانشکده فنی به ایراد سخنرانی پرداختند و در سخنرانی کوتاه خود بر نقش شهدای ارجمند و رسالت عظیمی که بر دوش ما نهاده اند تاکید کردند. ایشان مرز میان انقالبی بودن و انقلابی نما بودن را به عملکرد افراد در برهه های مختلف نسبت دادند و اشاره کردند که می بایست در انجام وظایف و رسالت های خود دقت کنیم.

    در پایان این مراسم همکاران با اهدای گل و شستشوی قبور مطهر با گلاب قمصر کاشان، برنامه تجلیل از شهدای گمنام دانشکده فنی شهید رجائی کاشان را به پایان رساندند.

    نظرات کاربران