در حال بارگذاری ...

حضور و تجدید عهد و پیمان جمعی از کارکنان و اساتید و اعضای هیئت علمی دانشکده فنی شهید رجائی کاشان با شهیدان انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در هفته بسیج مستضعفین

جمعی از کارکنان، استادان و اعضای هیئت علمی دانشکده فنی شهید رجائی کاشان در مزار شهدای آران و بیدگل حضور یافتند.

مقارن با آغازین روزهای هفته بسیج مستضعفین و گرامیداشت شجره طیبه بسیج و به منظور تجدید عهد و پیمان با شهدای انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی در روز چهارشنبه سوم آذر ماه 1400 جمعی از کارکنان و استادان به همراه برخی از اعضای هیئت علمی دانشکده فنی شهید رجائی کاشان در گلزار شهدای آران و بیدگل حضور یافتند. در این برنامه که به همت اداره فرهنگی، هنری و فوق برنامه دانشکده فنی ترتیب یافته بود پس از زیارت مضجع شریف حضرت هلال ابن علی علیه السلام، با حضور در گلزار شهدا، ضمن تجدید عهد با شهیدان والامقام، قرائت فاتحه و اهدای گل، هفته بسیج مستضعفین شجره طیبه تاسیس شده توسط حضرت امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران گرامی داشته شد.

گفتنی است که روز‌های هفته بسیج مستضعفین در سال 1400 به این شرح نامگذاری شده اند:

«بسیج؛ مقاومت، ایثار و شهادت»

«بسیج؛ اخلاق و معنویت»

«بسیج؛ علم و فناوری»

«بسیج؛ سبک زندگی ایرانی ـ اسلامی»

 «بسیج؛ فرهنگ و بصیرت»

 «بسیج؛ دفاع و امنیت»

و «بسیج؛ اقتصاد مقاومتی و جهاد خدمت رسانی»

مراسم گرامیداشت بسیج امسال با شعار «بسیج ۴۰ سال خدمت؛ جهاد و شهادت» از پنجشنبه ۳۰ آبان تا چهارشنبه ۶ آذر در سراسر کشور برگزار می‌شود.

در پایان این برنامه شرکت کنندگان با حضور بر مزار تعدادی از همکاران مرحوم و مدفون در آرامگاه حضرت هلال ابن علی (علیه السلام) آران و بیدگل، ارواح این بزرگواران را به نثار فاتحه و صلوات میهمان کردند.

نظرات کاربران